| Medya | Haberler | YILIN SON SÜRPRİZ KAHVALTISI AVRUPA BÖLGEDE YAPILDI, Avrupa bölgede gece boyunca çalışan depo görevlileri ve sabahın ilk ışığında çalışmaya başlayan plasiyerler için Eker İletişim Komitesi sürpriz kahvaltı düzenledi. İletişim Komitesi üyeleri, Satış Pazarlamadan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Nevra Eker Güryel, İnsan Kaynakları Direktörü Ahmet Aydın Akyol, Bölgeler Grup Müdürü Salim Soytürk Bölge Müdürü Özkan Tekin ve Saha Satış Yöneticileri’nin de katılımıyla gerçekleşen kahvaltı depo görevlileri ve plasiyerler için sürpriz oldu.
Kendileri için hazırlanan kahvaltılarını yapan personellere konuşma yapan Satış Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Nevra Eker; işinizin zor olduğunu biliyoruz, bizim için önemlisiniz, sizi göz ardı ettiğimizi düşünmeyin, senede bir gün dahi olsa bir araya gelmekten mutluyuz dedi.,
YILIN SON SÜRPRİZ KAHVALTISI AVRUPA BÖLGEDE YAPILDI
Eker İletişim Komitesi’nin girişimi ile başlatılan sürpriz kahvaltı etkinliği Bursa, Anadolu, İzmir ve Ankara bölgelerinden sonra Avrupa bölgesinde yapıldı.
2016-12-20
Avrupa bölgede gece boyunca çalışan depo görevlileri ve sabahın ilk ışığında çalışmaya başlayan plasiyerler için Eker İletişim Komitesi sürpriz kahvaltı düzenledi. İletişim Komitesi üyeleri, Satış Pazarlamadan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Nevra Eker Güryel, İnsan Kaynakları Direktörü Ahmet Aydın Akyol, Bölgeler Grup Müdürü Salim Soytürk Bölge Müdürü Özkan Tekin ve Saha Satış Yöneticileri’nin de katılımıyla gerçekleşen kahvaltı depo görevlileri ve plasiyerler için sürpriz oldu.
Kendileri için hazırlanan kahvaltılarını yapan personellere konuşma yapan Satış Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Nevra Eker; işinizin zor olduğunu biliyoruz, bizim için önemlisiniz, sizi göz ardı ettiğimizi düşünmeyin, senede bir gün dahi olsa bir araya gelmekten mutluyuz dedi.